MUSIMY IŚĆ DO NIEGO - Gary Wilkerson

„I przyszedł jeden z przełożonych synagogi, imieniem Jair, a ujrzawszy go, przypadł mu do nóg” (Mar 5:22).

My powinniśmy robić to samo. Jeżeli jesteśmy chrześcijanami, to Jezus mieszka w naszych sercach, ale nawet wtedy potrzebujemy przychodzić do Niego na kolanach, wyciągając ręce do Niego w naszej desperacji.

Jeżeli nie znasz Jezusa, to powiem ci, że On cię kochał nawet wtedy, kiedy buntowałeś się przeciw Niemu i żyłeś samolubnym życiem. On umarł za twoje grzechy i wstał z martwych trzeciego dnia; Biblia potwierdza tę prawdę i było ponad pięćset świadków, którzy Go widzieli.

To był dowód, że Jezus zmartwychwstał trzeciego dnia i żyje na wieki. Jeżeli przyjmiesz Go do swojego serca, możesz otrzymać przebaczenie wszystkich grzechów i mieć nowy początek. Biblia mówi, że stare rzeczy przeminęły, a wszystko stało się nowe (patrz 2 Kor 5:17)

Dzisiaj możesz pobiec do Niego tam gdzie jesteś i upaść do Jego nóg jak Jair. Może robisz rzeczy religijne – chodzisz do kościoła, powtarzasz puste czynności – ale możesz pobiec do Jezusa w swojej desperacji i powiedzieć, „Jezu, wołam do Ciebie o wiarę, która pochodzi ze słuchania Słowa Bożego.”

To jest sens ewangelii i możesz Go dzisiaj przyjąć jako swojego Pana i Zbawiciela!