IDŹ DO MAGAZYNÓW!

Oto jak możesz wejść do Bożych magazynów i otrzymać to, czego potrzebujesz;

1. Przyjdź odważnie do Jego tronu i proś śmiało o wszelką łaskę i miłosierdzie, którego potrzebujesz, by przejść przez każde doświadczenie i pokusę. Diabeł ma miliony sposobów, byś czuł się winien, wystraszony, potępiony i zakłopotany, i będzie ci mówił, „Tak się czujesz, bo w sercu masz nieczystości!” Ja przestałem patrzeć w moje serce dawno temu, bo ono jest zawsze czarne. Ale dla mojego Ojca ono jest białe, bo zostało przykryte krwią Baranka! Nie ma znaczenia, jak się czujesz. Po prostu patrz na Boże Słowo, na to, co uczynił Jezus. On oczyścił twoje serce zupełnie!

2. Przypomnij Bogu, że to był Jego pomysł, byś tam wszedł. Ty nie poszedłeś do Pana i nie powiedziałeś, „Ojcze, chcę mieć wszystko, co Ty masz! On zaprosił cię, mówiąc, „Wszystko, co mam, jest też twoje. Wejdź i skorzystaj z tego!”

3. Trzymaj Boga za Jego Słowo! Biblia mówi, że wszystko, co On ma, możesz otrzymać przez wiarę. Musisz tylko z wiarą powiedzieć, „Panie Jezu, napełń mnie Twoim pokojem, bo powiedziałeś, że on jest mój! Biorę odpocznienie dla mojej duszy.” Tego nie możesz wypracować sam. Nie możesz tego otrzymać przez śpiew czy uwielbianie. To pochodzi z zakorzenienia i ugruntowania w objawieniu Bożej miłości dla ciebie. To nie przychodzi w formie uczucia, a raczej przez Słowo, które On wypowiedział: „W Moim domu jest pod dostatkiem chleba!”

4. Weź Boże Słowo i rozbij nim na kawałki twój strach, poczucie winy i potępienia! Odrzuć to wszystko, co nie jest z Boga! Możesz powiedzieć, „Diabeł może przychodzić do mnie ze swoimi kłamstwami. Mój Ojciec już i tak o tym wie i On mi to przebaczył i oczyścił mnie. Nie ma przeciwko mnie potępienia. Jestem wolny!”

Kochani, wierzę, że jeżeli poprosicie Ducha teraz, by pomógł wam zrozumieć tę prawdę – byście byli zakorzenieni i ugruntowani w niej, to następne dni będą najlepsze ze wszystkich. Możesz powiedzieć, „Panie Jezu, wiem, że popełniam błędy, ale nic nie jest w stanie mnie poruszyć, bo Ty masz wszystko, czego potrzebuję, by osiągnąć zwycięstwo i żyć w nim”

Wejdź do Jego magazynów i odbierz wszystko, co jest dla ciebie od twojego kochającego Ojca!