NADCHODZI NOWY ŚWIAT

Biblia powiada, że w ostatecznych dniach przyjdą szydercy, którzy będą szydzić z poselstwa, że Jezus Chrystus powróci, aby ustanowić nowe królestwo. Szydercy mówią: „Gdzie jest Jezus? Nie widzę żadnych dowodów, że On przychodzi. Wszystko trwa tak jak to było od początku!”

Gdybyście próbowali przekonać tych szyderców, że Jezus przychodzi, aby oczyścić ziemię ogniem i ustanowić królestwo wiecznej sprawiedliwości, to nazwali by was głupimi. Wielu wyśmiewa się z samej myśli o powtórnym przyjściu Chrystusa. Ale bez zmrużenia oka ci sami szydercy odwracają się i twierdzą, że nadchodzi „nowy porządek świata!”

Tacy szydercy uwierzyli w kłamstwo z piekła. Szatan zawsze produkuje podróbki przed samym nadejściem tego co prawdziwe. On wie, że Król Jezus ma niedługo powrócić i że Jego nowy świat jest u drzwi. Diabeł chce trzymać swoje dzieci w zwiedzeniu poprzez promowanie świata fantazji z każdą fałszywą nadzieją. Tak więc teraz wymyślił nową, demoniczną doktrynę o nadchodzącym Nowym Wieku, aby zatrzymać ludzi przed przyjęciem realności przyjścia Chrystusa!

Ta najnowsza podróbka New Age najpierw pojawiła się jako Era Wodnika. Jedenasta konstelacja miała się przekształcić w ostateczne królestwo New Age (Nowego wieku), które będzie znane jako „nowy porządek świata.”

Wyznawcy New Age mówią, że ten nowy porządek świata już się wyłania. Przepowiadają, że pojawią się katastroficzne kataklizmy i nowy porządek świata powstanie z chaosu, wprowadzając społeczeństwo miłości, zrozumienia i światowego pokoju. Wszystkie choroby będą uleczone. Wojny ustaną. Nie będzie już więcej biedy. A jedynym Chrystusem, który będzie istniał będzie świadomość Chrystusa – światowe nastawienie umysłu na braterstwo. Miłość samego siebie będzie królem, a przyjemności będą celem wszystkich.

Mam złą wiadomości dla takich szyderców New Age. Przykro mi, ale zostaliście zaślepieni przez diabła. Nie ma czegoś takiego jak ten świat fantazji, jaki on chce sprzedać ludzkości w tych ostatecznych dniach.

Oczywiście, że nadchodzi nowy świat, ale nie jest to „nowy porządek świata”, ani New Age. Raczej każde królestwo tego świata wkrótce stanie się królestwem naszego Pana, a wszyscy Jego wrogowie będą pod Jego stopami. Chrystus przychodzi, aby ustanowić Swoje święte królestwo, a szydercy nie będą mieli w nim udziału: „Ale my według Jego obietnicy oczekujemy na nowe niebo i nową ziemię, w których mieszka sprawiedliwość” (2 Piotra3:13).