ON NIE MOŻE ZOSTAĆ WSTRZĄŚNIĘTY

Dawid pisał w Psalmie, że Pan "liczy ilość gwiazd; woła je po imieniu" (Psalm 147:4). Pomyśl o tym: Dawid mówi nam, "Kiedy jesteś w bólu, zatrzymaj się i spójrz w górę. Uświadomisz sobie, 'Jeżeli Bóg to może, to z całą pewnością może zaspokoić moją potrzebę."' Zgadzam się. Jeżeli w twoim bólu skupisz się na majestacie Boga, otrzymasz więcej niż mógłby ci dać jakiś kaznodzieja.
Może pomyślisz, że Bóg cię zawiódł, bo nie odpowiedział ci. Mówię ci, że twoje słowo cud jest już w drodze. On działa dla twojego wybawienia teraz i czynił to od momentu twojej pierwszej modlitwy. Obiecał, że nigdy cię nie zapomni. Morze może się burzyć, góry mogą upaść do morza i wszystko, co może być wstrząśnięte, zostanie wstrząśnięte. Ale On nie może być wstrząśnięty, ani Jego cele jakie ma dla Swojego kościoła.
Kiedy dotykasz Jezusa - kiedy dotkniesz skraju Jego szaty - otrzymasz moc. Kiedy ta kobieta z krwotokiem Go dotknęła, to jest napisane, że "moc wyszła z Niego" (Marka 5:30). Niektóre tłumaczenia używają słowa "cnota", co oznacza "moc." To oznacza moc nad wszelaką nieczystością, grzechem i śmiercią.
Pamiętaj, On jest Bogiem, który wszystko stworzył - włącznie z tobą i mną. Jeżeli ten Bóg mógł stworzyć czyste serce w Dawidzie, mordercy i cudzołożniku, może to samo uczynić w tobie. On może odwrócić twoje życie.
Drogi święty, Jezus jest obecny z tobą teraz w twojej walce. Możesz się przecisnąć i dotknąć Go tak, jak ta kobieta z krwotokiem. Możesz  doświadczyć z martwych wzbudzającej, uzdrawiającej mocy Chrystusa, bez względu na to co przeżywasz. On idzie koło ciebie w tym wszystkim i ma plan, żeby ciebie wyprowadzić ze śmierci do życia. Nie bój się - tylko wierz!