SZATAN NIE MA PRAWA NAPASTOWAĆ CIEBIE ANI TWOJE RODZINY. UFAJ, ŻE BÓG CIĘ WYBAWI.

SATAN HAS NO RIGHT TO HARASS YOU AND YOUR FAMILY. TRUST GOD FOR YOUR DELIVERANCE

 

Bóg uwalnia Swoją wielką moc dla tych, którzy całkowicie Jemu ufają. Ci, którzy „chwieją się” w wierze, boją się i martwią, nigdy nie będą wolni od zasadzek szatańskich.

 

Odpowiedź jest prosta, a jednak wielu z nas tego nie otrzymuje. Żyjemy w zamieszaniu i strachu, kiedy w naszym zasięgu są drogocenne obietnice, potrzebne do uwolnienia nas z kryzysu w naszym życiu. Bóg nienawidzi naszej niewiary, głównie dlatego, że to związuje Mu ręce, a nas odgradza od cieszenia się z Jego wspaniałego zaopatrzenia. Niech to będzie codziennie priorytetem naszej modlitwy, „Panie, pomóż niedowiarstwu memu. Daj mi dziecinne zaufanie do Ciebie”.

 

MY TU W NOWYM JORKU NIE MOGLIBYŚMY DZIAŁAĆ BEZ CAŁKOWITEGO ZAUFANIA PANU. Problemy są zbyt trudne. Miliony ludzi żyją w przepełnionych miejscach. Miasto coraz bardziej pogrąża się w przemoc, narkotyki, morderstwa, zabójstwa, nowy rodzaj gruźlicy, która przenosi się w powietrzu i zaraza AIDS.

 

Nasi pracownicy, którzy codziennie usługują na ulicach dla chorych i bezdomnych, którzy są nosicielami tych chorób, nie boją się. Oni ufają Panu, że ich zachowa i da im sił do tej pracy.

 

Dziękują Bogu, że pozwolił nam być Jego narzędziami dla stworzenia na Broadway’u kwitnącego kościoła, gdzie życie tysięcy ludzi jest przemieniane. My jednak nie przybyliśmy do Nowego Jorku tylko po to, by zbudować kościół. Przybyliśmy, by wykonywać to, co czyniłby Jezus: służyć biednym, głodnym, bezdomnym, uzależnionym i najgorszym grzesznikom.

 

Cieszymy się, że Bóg pomaga nam nieść odkupieńczą ewangelię Chrystusa dla wielu, którzy kiedyś byli uważani za beznadziejnych z każdego ludzkiego punktu widzenia. Zbawiona już została mała armia z ulic, a każdego dnia coraz więcej jest wyratowanych.

 

BÓG UDOWADNIA JEGO MOC PONAD WSZYSTKIMI DESTRUKCYJNYMI MOCAMI PIEKŁA. On też okaże Swoją moc dla ciebie, w doświadczeniu, które przeżywasz. Amen!